Nie, żebym miała coś do ziomków i osiedli. Pracuję w miejscu, które nie ma litości dla niewygodnych ubrań i ich użytkowników. Jednym z najpopularniejszych typów odzieży w pracy, jeśli tylko nie mamy narzuconego dress code’u oraz kontaktu z klientem są dresy i legginsy. Nic w tym dziwnego podczas ośmiu godzin pracy, nie zawsze lekkiej, naszym priorytetem jest wygoda, nie elegancja i szyk. I pewnie teraz pomyślicie sobie, że zamieniłam się z Mikołajem na rozumy, mówiąc o elegancji w pracy np. na magazynie. Do Świąt Bożego narodzenia jeszcze daleko, a ja nawet nie myślę o blefowaniu w dziedzinie ubioru.

W naszej polskiej kulturze przyjęło się, że pierwsze miejsce w plebiscycie na najwygodniejsze spodnie zajmują dresy. Na drugim miejscu zaś znalazły się legginsy, te ulubiła sobie głównie płeć piękna. Trzeciego miejsca nie ma, ponieważ nie znalazł się żaden godny konkurent, który idealnie wpasowywał się w vibe obcisłych legginsów, które zawsze powiedzą prawdę. Trenera oszukasz, mamę oszukasz, legginsów nie oszukasz. Czy tu faktycznie chodzi o oszukiwanie kogoś, czy może raczej o estetykę, która w wyglądzie i modzie jest bardzo ważna?

Żeby zbytnio nie przedłużać, bo zakładam, że przyszliście tutaj z filmu na YouTube, z czego się niezmiernie cieszę. Poniżej prezentuję Wam wyselekcjonowane zamienniki dresów, które śmiało możecie nosić zarówno do pracy, jak i w domu. Każde zdjęcie odsyła na stronę produktu.

Trenera oszukasz, mamę oszukasz, legginsów nie oszukasz.

Zamienniki dresów
Reserved
Zamienniki dresów
Reserved
Zamienniki dresów
Zara, 100% jedwab
Zamienniki dresów
Zara, ten sam model możecie zobaczyć na filmie
Zara, z filmu
Zara
H&M
H&M
zamienniki dresów
Massimo Dutti
Oh mess
Zamienniki dresów
Reserved
Zara
Zamienniki dresów
Zara, z filmu
Zara
Zara
H&M
M.Atelier
Zamienniki dresów
The Odder Side

A gdyby się okazało, że filmu na kanale jednak nie widziałaś…