Kompletnie przepadłam. Gdyby, jeszcze kilka miesięcy temu, ktoś powiedziałby mi, że skuter będzie moim ulubionym środkiem transportu, zaśmiałabym się w głos. Wcześniej myślałam, że skuter to taki przemieszczacz dla nastolatków. Ni to motor, bardziej zabawka. I faktycznie tak jest. Motor z tego żaden. Beza, bo tak nazwałam moją Vespę, ma w sobie o wiele więcej stylu i klasy niż nie jeden motocykl. Sami oceńcie jak prezentuje się w połączeniu z OOTD#11. Za to jeśli o zabawie mowa, to nie przypominam sobie, żeby cokolwiek innego powodowało we mnie tyle śmiechu i radości co Beza. Nie wiem czy powodem tego jest wiatr we włosach. Czy może przenika mnie włoskie podejście do życia z wielkim dystansem.

Na samym początku przygody z Bezą myślałam, że będzie to moje wprowadzenie do jednośladów. W planie miałam, i nadal mam, zrobienie prawa jazdy kat. A, żeby z czasem przesiąść się na coś o większej pojemności. Ale dzisiaj już wiem, że bez względu na to co by to było, napewno nie będzie to tak stylowe i ponadczasowe jak Vespa Primavera w kolorze Bianco Innocenza. Ktoś mógłby powiedzieć: „To niepoważne, jeździć na skuterze”, ale czy to oznacza, że przez całe nasze dorosłe życie musimy być poważni? Jeśli tak, to jaki jest umowny wiek, po którego przekroczeniu nie powinniśmy robić tego lub tamtego? Czy dorośli mogą czerpać taką samą radość z rzeczy, jaką czerpaliby jako dzieci? No i najważniejsze, dlaczego Królik Bugs mówił „Nie traktuj życia zbyt poważnie. I tak nie wyjdziesz z niego żywy”?

W dzisiejszym OOTD#11 możecie zobaczyć całkiem elegancką stylizację, która, wbrew pozorom, jest mega wygodna. Muszę się Wam przyznać, że marynarka z MLE Collection jest z jedną z najwygodniejszych jakie mam w swojej szafie. Zauważyłam też, że im bardziej jakościowa jest moja garderoba, tym wygodniejsze są moje stylizacje. Marynarkę zestawiłam z jeansami, jakże by inaczej? Wykorzystałam tutaj również miękkie, zamszowe loafersy z H&M z kolekcji Premium Selection. Cenię sobie wygodę i styl.


Marynarka – MLE Collection
lniany t-shirt – H&M (podobny tutaj ),
jeansy – Arket,
zamszowe loafersy – H&M, premium selection
torebka – Polene,

OOTD#11
torebka polene
H&M Loafersy
Polene numero Huit mini
OOTD#11
OOTD#11
MLE Collection
H&M premium selection
OOTD#11
OOTD#11
OOTD#11
Vespa Primavera

Zostaw komentarz

Brak komentarzy jak do tej pory :(