To chyba oczywiste jeśli napiszę, że wyczekiwałam jej od kilku tygodni. Każdy z nas jej wyczekuje. I o ile lubię zimę, to tylko taką ze śniegiem i otaczającą mnie bielą, podziwianą spod kocyka, w towarzystwie gorącej czekolady – obowiązkowo. Bo co to za zima, z pluchą za oknem i ciągłym deszczem? Poza tym, wiosna i jej początek mają w sobie coś co napawa optymizmem. W wiosenne poranki, jakoś lepiej wstaje się z łóżka i rozpoczyna nowy dzień.

Nowe buty?

Moje stylizacje też już pokazują, że w powietrzu zrobiło się o wiele cieplej. W miejsce wełnianych płaszczy zagościły wiosenne trencze. A zamiast skórzanych, ciężkich sztybletów wybieram lekkie sportowe obuwie. W tym roku nie miałam w planie kupować nowych sneakersów. Dopiero po dokładnym przejrzeniu swojej garderoby doszłam do wniosku, że jednak przydałaby mi się alternatywa dla moich ulubionych najek na platformie. Wybierając nowe buty zależało mi na tym aby były jak najbardziej delikatne i nierzucające się w oczy. Kolejnym aspektem było tworzywo z jakiego miałyby być zrobione. No i oczywiście logo, najlepiej gdyby go nie było, a jeśli już to żeby było subtelne i niezauważalne na pierwszy rzut oka. Znalazłam ideał. 

ootd#7

Na materiały i tkaniny zwracałam uwagę od dłuższego czasu. Poniekąd zostałam wychowana między ciuchami, jakkolwiek dziwnie to brzmi. Na buty, użyte do nich materiały i sposób wykonania zaczęłam zwracać uwagę stosunkowo niedawno. Może od niecałych dwóch lat. Coraz częściej wybieram te z materiałów naturalnych, głównie ze skóry, ta cechuje się największą wygodą w czasie użytkowania. A wygoda jest dla mnie priorytetem. W momencie zamawiania butów, o marce Veja nie 

wiedziałam nic. Między innymi tego, że marka jest transparentna i stara się tworzyć swoje produkty w zgodzie z naszą planetą. Nie wyrządzając jej tym samym szkody. Co staje się coraz ważniejszym aspektem dla nas, konsumentów, w czasie wyboru odzieży lub obuwia. To wszystko tłumaczyłoby dlaczego obuwie Veja, jest dostępne w sieci sklepów ARKET. Ale myślę, że samej marce należy się odrębny wpis.

Sneakersy – VEJA model Esplar,
spodnie – Massimo Dutti,
sweter – more’moi,
trencz – Suitsupply, kupiony z wycofywanej damskiej kolekcji,
torebka – Alma BB, Louis Vuitton

ootd#7
sweter more'moi
stylizacja dnia
outfit of the day
ootd#7
VEJA - Esplar
ootd#7
Alma BB Louis Vuitton
Trencz
Olga Pekala

Coś dla spragnionych modowych nowości.

Na kanale w zeszłą niedzielę pojawił się film z rzeczami, które warto kupić w Massimo Dutti w tym sezonie. I jak zawsze przy selekcji tych ubrań i dodatków kierowałam się wysoką jakością, zarówno materiałów jak i wykonania, oraz stosunkowo niską ceną. Co się okazuje w Massimo Dutti można kupić wiele rzeczy w niewygórowanej, jak na możliwości tej marki, cenie.

Zostaw komentarz

1 komentarz