Wietrzna pogoda to codzienność w Holandii. Odległość 80 km od morza i kompletnie płaski teren sprawiają, że nadmorski wiatr nie ma się gdzie zatrzymać. I o ile jest to wielką zaletą w lecie, o tyle zimą to największa zmora. Jakby nie wystarczyło, że zimą jest po prostu zimno. Musi przecież jeszcze wiać. To, chyba, właśnie holenderska pogoda sprawiła, że w czasie zimy moją ulubioną częścią garderoby stały się golfy. Których w tym roku kupiłam chyba z pięć. W tym trzy dla mojej drugiej połówki. Kolejny ootd (wcześniejszy jest tutaj) jest pod znakiem wełnianego golfa i nie tylko…

Wszystkie podkradamy ciuchy swoim facetom

Myślę, że wiemy o tym wszyscy. Oni też. I jest w tym coś przyjemnego i zarazem wyjątkowego. Może to, że czyjeś rzeczy przypominają nam w ciągu dnia o istnieniu tej osoby? A może to zapach jego ulubionych perfum na swetrze, który jeszcze dzień wcześniej miał na sobie?

ootd
ootd
ootd
ootd
alma bb Louis Vuitton
ootd
massimo dutti
alma bb Louis vuitton

Do mojego ootd wliczają się same podstawowe części garderoby, które sprawdzają się w wielu stylizacjach. Wełniany płaszcz w lekko oversize’owym modelu, beżowy golf, woskowane rurki i skórzane kozaki z Massimo Dutti. Nie wiem czy już wam mówiłam, najwyżej się powtórzę, uwielbiam te kozaki. Ich model jest prosty i klasyczny, ale skóra z jakiej zostały wykonane jest bardzo sztywna i lekko połyskująca, co daje nam złudzenie jakby była delikatnie lakierowana. W tej stylizacji buty są elementem, który bardzo przykuwa uwagę, nie sposób ich nie zauważyć.

wełniany płaszcz – Zara, stara kolekcja

wełniany golf – Zara, zeszłoroczna kolekcja, dział męski

woskowane rurki – Massimo Dutti

skórzane kozaki – Massimo Dutti

torebka – Louis Vuitton, Alma BB

Zostaw komentarz

Brak komentarzy jak do tej pory :(