Mój pierwszy wpis z cyklu OOTD i nagle czuję jakby właśnie teraz działo się coś historycznego. Może to moje przełamywanie lodów i wychodzenie poza strefę komfortu? Mogłabym powiedzieć, że pisząc ten post czuję się tak samo kiedy publikowałam swój pierwszy film na youtube. Mieszanka ekscytacji i tremy. Przed Tobą, moje OOTD #1.

Sylwester, to wieczór, w którym coś się kończy i coś się zaczyna. Wszyscy wchodzimy w Nowy Rok z nadzieją, że ten będzie lepszy od poprzedniego. To czas, w którym wszyscy, każdy na swój sposób, świętują początek nowego. Stylizacja, którą przygotowałam na wieczór sylwestrowy jest klasyczna, elegancka i wyjątkowa w swej prostocie. Jedwabny top w kolorze ecru zestawiłam z woskowanymi rurkami. Jedwab z uwagi na luksus jaki za sobą niesie, jako tkanina, sprawia, że cała stylizacja wygląda bardzo gustownie. Do tej stylizacji wykorzystałam moje pierwsze szpilki kupione w Zarze, prawie dziesięć lat temu.

Cekiny. Nie jestem ich zwolenniczką. Nieodpowiednio użyte mogą sprawić, że cała stylizacja będzie wyglądać tandetnie i tanio. Tyczy się to szczególnie srebrnych cekin. Zupełnie inaczej prezentują się cekiny w kolorze dopasowanym do tkaniny. Nie rzucają się na pierwszy rzut oka. Dopiero pod odpowiednim kątem delikatnie odbijają światło. Dodając stylizacji wytwornego błysku. I tak też jest w przypadku moich szpilek, które darzę wielkim sentymentem.

jedwabny top – OHO Boutique, woskowane rurki – Massimo Dutti, szpilki – Zara, kolekcja z 2012 roku.

Korzystając z okazji, chciałabym wszystkim życzyć szczęśliwego Nowego Roku. Żeby nadchodzący 2022 był pełen możliwości.

ootd #1
ootd #1
ootd #1
ootd #1
ootd #1

Dodatkowe propozycje stylizacji…

Zostaw komentarz

Brak komentarzy jak do tej pory :(