Mam na imię Olga.

Interesuję się modą, od zawsze. Już jako mała dziewczynka lubiłam się wystroić. Zwracałam uwagę na kolory jak i dodatki do stylizacji. Od najmłodszych lat miałam dużą styczność z ubraniami i tkaninami, w czasie wolnym pomagałam mamie w jej sklepie odzieżowym, a wakacje spędzałam u cioci pod Warszawą, która prowadziła rodzinną szwalnie. Uważam, że moda ma bardzo duże znaczenie dla każdego z nas, jedni są tego świadomi, inni nie. Wyraża nas, naszą osobowość, pokazuje styl życia i podejście do niego. Ma też bardzo duży wpływ na nasze

postrzeganie samych siebie. Dodaje komfortu kiedy najbardziej tego potrzebujemy, pewności siebie w chwilach zwątpienia, a nawet pozwala nam spojrzeć na siebie z innej perspektywy. Myślę, że żeby wyglądać dobrze nie trzeba wiele. Odrobina wiedzy, chęci i wysiłku to klucz do dobrego wyglądu. Wiedzą dzielę się tutaj i na moim kanale, do Ciebie należą chęci i wysiłek. Jeżeli szukasz miejsca, w którym znajdziesz porady w kwestii stylizacji, wyboru odpowiednich ubrań oraz tkanin, to nie mogłaś trafić lepiej.

 

Jeżeli szukasz miejsca, w którym znajdziesz porady w kwestii stylizacji, wyboru odpowiednich ubrań oraz tkanin, to nie mogłaś trafić lepiej.

Na blogu znajdziesz wpisy z różnych kategorii, każdą z nich opisałam poniżej, żeby było Ci łatwiej znaleźć to czego szukasz.

OOTD

Główną tematyką tego bloga jest moda. We wpisach z cyklu #OOTD znajdziesz zdjęcia stylizacji, w których dzielę się swoim stylem i przemycam w nich odrobinę mojej codzienności. 

Inspiracje

Inspiracje to kategoria postów, których celem jest zainspirowanie czytelnika, a czasem, zmuszenie do refleksji. Poruszam w niej tematy dotyczące mody, ale też życia codziennego i pozornie błahych spraw. Dzielę się również tym co wpływa inspirująco na mnie. 

Personal

Tutaj przeczytasz o mojej codzienności, doświadczeniach i tym co dla mnie ważne w życiu. 

Styl

Jestem pewna, że ta kategoria nie potrzebuje żadnego opisu. 😉

Troskliwość

To nie tylko przejaw miłości do drugiej połówki lub członka rodziny. Troskliwość to dbanie o to, co dla nas ważne i wartościowe. Zarówno pod względem uczuciowym, sentymentalnym, ale też i materialnym. Troszczyć się to inaczej dbać, a dbać możemy o wszystko i właśnie o tym jest ta kategoria, o dbaniu o to co najdroższe nam i naszemu sercu.